ENG in English

IRONMAN Tallinn Noblessneris 2021

IRONMAN Tallinn Noblessneris 2021

7. ja 8. augustil toimuvad Ironman Tallinn ja Ironman Tallinn 70.3 triatlonivõistlused, nende võistluskeskus ja finish asuvad Noblessneri sadamalinnakus.
Ironmani võistlustele on end kirja pannud ligi 2600 osalejat. 7. augustil osaleb täispikal distantsil 1400 individuaalosalejat ja 29 meeskonda 59 riigist.

AJAKAVA

Spordisündmused algavad juba 5. augustil kl 20.00, mil Noblessneri väljakul antakse start jooksuvõistlus SmileRun: Seve Ehituse erietapile pikkusega 5 km.

 • 6. augustil kell 18–19.30 toimuvad Mamma IRONKIDS Tallinn lastejooksud.
 • 7. augustil toimub täispikk IRONMAN Tallinn triatlon. Võistlus algab 3,8 km ujumisdistantsiga Harku järves, jätkub 180,2 km rattadistantsiga, mis viib osalejad pealinnast välja ümbruskonna asulatesse ja läbi linna Lennusadamasse ning lõpeb 42,2 km jooksumaratoniga. Jooksjad liiguvad ka läbi Noblessneri, IRONMAN Tallinn võitjat on oodata finishisse ca kl 14.30
 • 8. augustil toimub Ironman Tallinn 70.3 võistlus, kus osalejad läbivad poole lühema distantsi.

 

LIIKLUSKORRALDUSE MUUDATUSED

NB! Piiratud on üksnes autode, tsiklite jmt sõidukite liiklus, kergliiklust ja jalgsi käimist piiratakse ainult sedavõrd, et võistlejatega kokku ei põrkaks.

 • SmileRun jooksu ajal 5. augustil on ajavahemikus kl 20–21 mõnevõrra häiritud autoliiklus Kalaranna teel Oda tn ja Kalasadama tn vahelisel alal, samuti Kalaranna ja Kalasadama tn ristmikul.
  Noblessneri piirkonnas autoga liigeldes soovitame sel ajal kasutada pigem Tööstuse–Peetri tänavat.
 • 7. ja 8. augustil on Kalaranna tänava sõidutee Lennusadama ja Tööstuse tn vahel suletud järgmiselt (kergliiklus ja jalakäijad pääsevad igal ajal läbi):
  7. august kell 10.30–18.30
  8. august kell 11.00 – 17.00
  Noblessnerisse tulles jääb neil päevadel autode ligipääs alles linna poolt tulles Tööstuse ja Peetri tn kaudu (alates Kalarannast Kopli pool on rattaraja tõttu suletud), parkida saab näiteks Põhjala pruulikoja taha. Samuti on võimalik Kalasadama ja Kalaranna kaudu tulla Patarei vangla juurde ja parkida sinna.

Kõigi liiklusskeemidega saab tutvuda veebilehel https://trismile.ee/liiklus

IRONMAN Tallinn võistluskeskust ja finishit Noblessneris toetab Noblessner Kodusadam