ENG in English

ATELIER

Staapli 10, Noblessner

E–R kl 9.00–17.00

ATELIER – see on hoolikalt valitud Euroopa disainmööbli tipp-brändid, asjatundlikud nõustajad, enam kui 100-aastane Itaalia mööblimeistrite kogemus ja 380 ruutmeetrit ajatut ilu keset Noblessneri sadamalinnakut.

Siin täituvad unistused kaunitest elu- ja töökeskkondadest! Nagu nimigi vihjab, on ATELIER omamoodi töötuba, kus lähtuvalt kliendi isikupärast ning meie erialasest kompetentsist sünnib harmooniline ja rahuldust pakkuv interjöör, mis on ühteaegu stiilne, funktsionaalne ning sobitub kliendi elustiiliga. Oleme ATELIER sisustussalongi tooteportfelli valinud Euroopa sisustusbrändid, millest kõik täidavad kindlat rolli tervikinterjööri loomisel.

Salong on ainus koht Eestis, kus müüakse mööblit tipptootjatelt Baxter, Molteni & C, Dada, Meridiani ja Vispring, mis väärtustavad traditsioone, pühendumust ja põlvest põlve edasi antud meisterlikkust. ATELIER Boutique pakub aksessuaare ja kingitusi firmadelt Guaxs, Giobagnara, Sieger by Fürstenberg ja Linari. Luksuslikult sisustatud interjööridele pakuvad täiendust Eestis käsitööna valminud Esteloni kõlarid.
Tule saa inspiratsiooni ja tee oma unistused reaalsuseks!

Kontakt: +372 641 9119 / info@atelier.ee

Koduleht: www.atelier.ee
Facebook: https://www.facebook.com/ateliersisustus
Instagram: https://www.instagram.com/atelier_designstore/